
da lame x on9 and blogger
abis internet asyik x de je da macam ape
geram aq ngn internet ni tau
mse cuti skula x na ade tapi da na nek skola
baru ade peh cam shitt la cuti skola
ni rase cam kejap je

Posted by wo ai ni....aishetaru at 03:35
0 comments:
Post a Comment